Kursy prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów i fachowców w swoich dziedzinach. Osoby prowadzące zajęcia posiadają tytuły magistra, inżyniera, doktoraty jak również uprawnienia pedagogiczne.

Cierpliwość, solidność, odpowiednio dobrany program i indywidualne podejście prowadzących szkolenia stwarza przyjazną atmosferę, pozwalają na optymalne zdobycie wiedzy i umiejętności. Każdy, kto zapisze się na nasze zajęcia, może liczyć na pomoc i wsparcie naszych pracowników. Ich pomoc i dobre rady pomogą Ci szybko i bez problemu ukończyć kurs. Także po zakończeniu nauki, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, służymy pomocną dłonią.

W naszym ośrodku szkoleniowym mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt, na którym szybko i skutecznie można ćwiczyć nowe umiejętności. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, który honorowany jest zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Otrzymanie tego dokumentu często ułatwia znalezienie pracy. Dlatego zapraszamy serdecznie. Rozpocznij szkolenie, które otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie przedstawimy szczegóły szkolenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, przyjmujemy na kursy przez cały czas. Duże zainteresowanie kursami pozwala nam na utrzymanie ciągłości w naborze, a Tobie daje szanse dołączenia do nas
w każdej chwili.

Ośrodek Szkolenia „Fach” systematycznie dostosowuje i poszerza swoją ofertę szkoleniową zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami rynku pracy .